O firmie

Działająca od 2003 roku firma MKPOL to zespół młodych ludzi posiadających doświadczenie w branży internetowej wyspecjalizowanych w projektowaniu stron WWW i budowie aplikacji dedykowanych. Nasza oferta obejmuje:

Zaangażowanie połączone z pasją, wdrażanie innowacji internetowych, powodują że działamy skutecznie myśląc o potrzebach Klienta.

Po ukończeniu budowy strony internetowej oferujemy pozycjonowanie stron WWW oraz skuteczą reklamę w Internecie.

Tworzymy serwisy internetowe w oparciu o subiektywne rozwiązania każdego projektu. Klient zleca nam budowę strony WWW, a my spełniamy jego oczekiwania. Skutecznie z pełną odpowiedzialnością przedstawiamy projekt, który zgodnie z naszą dewizą może ulec modyfikacji po wspólnej konsultacji z Klientem. Strony internetowe dostosowujemy do działalności prowadzonej przez naszego Klienta.

Pozostajemy otwarci na usługi na zasadach outsourcingu oraz na wykonanie oprogramowania dedykowanego dla indywidualnych zastosowań.

Atrakcyjność portalu zależy od jego przeznaczenia, dlatego wykonane przez nas strony WWW posiadają projekty graficzne wykonane zgodnie z założeniami Klienta. Proponujemy estetyczny i nowoczesny design z przejrzystym rozmieszczeniem elementów merytorycznych i graficznych. Staramy się poszukiwać jak najlepszych rozwiązań.

Nasz strony są przejrzyste, funkcjonalne i łatwe w obsłudze.

Wspieramy naszych Klientów od chwili powierzenia nam zaprojektowania strony WWW aż po umieszczenie jej w wyszukiwarkach i wypozycjonowaniu w wyszukiwarce Google. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami!

Oferta

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.